Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mławianka Mława 1-3 (0-1). 2. kolejka III Ligi - Grupa I

13 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim odbył się mecz 2. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Lechii Tomaszów Maz. i Mławianki Mława. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Mławianki Mława 3-1.

13 sierpnia  na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim odbył się mecz  2. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Lechii Tomaszów Maz.  i Mławianki Mława. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Mławianki Mława 3-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Mławianki Mława.

Od pierwszych minut drużyna Mławianki Mława zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Lechii Tomaszów Maz. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy żółtą kartkę dostał Jakub Skudynowski, zawodnik Mławianki Mława.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mławianki Mława w 38. minucie spotkania, gdy Ngonda Odilon zdobył pierwszą bramkę. W 41. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dominika Wasiaka z Mławianki Mława, a w 45. minucie Dominika Pecynę z drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie Marcel Myszka został zmieniony przez Ernesta Warczyka. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Mławianki Mława.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 53. minucie, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Mateuszowi Stryjewskiemu i Arturowi Amrozinskiemu.

Drużyna Lechii Tomaszów Maz. ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Mławianki Mława, strzelając kolejnego gola. W 54. minucie Ngonda Odilon ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 0-2.

W 56. minucie żółtą kartkę otrzymał Ngonda Odilon z Mławianki Mława. W 60. minucie boisko opuścili piłkarze Lechii Tomaszów Maz.: Eryk Kaproń, Mateusz Kosylak, a na ich miejsce weszli Artur Amrozinski, Artur Amrozinski.

Zawodnicy Lechii Tomaszów Maz. szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Lewiński.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Lechia Tomaszów Maz.: Krzysztofowi Baranowi w 68. i Adrianowi Skrzyniakowi w 69. minucie. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Szymon Masiak osłabiając tym samym drużynę Mławianki Mława. W 76. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Ernestowi Warczykowi, piłkarzowi Lechii Tomaszów Maz..

Na 13 minut przed zakończeniem spotkania w zespole Lechii Tomaszów Maz. doszło do zmiany. Bartłomiej Cieślik wszedł za Adriana Skrzyniaka.

Patryk Kostyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mławianki Mława, strzelając kolejnego gola w 81. minucie meczu. W tej samej minucie Kordian Górka został zmieniony przez Norberta Nawrockiego, co miało wzmocnić drużynę Lechii Tomaszów Maz.. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Patryka Kostyka na Jakuba Nowińskiego.

W 86. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Arturowi Dunajskiemu z zespołu Lechii Tomaszów Maz.. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-3.

Drużyna Mławianki Mława zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała trzy celne strzały.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Lechii Tomaszów Maz. w pierwszej połowie, natomiast w drugiej pięć. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej dwie żółte oraz jedną czerwoną.

Drużyna Lechii Tomaszów Maz. dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół Mławianki Mława w drugiej połowie wymienił jednego gracza.