Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Ursus Warszawa 0-3 (0-2). 32. kolejka III Ligi - Grupa I

W pojedynku 32. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 15 maja, drużyna Lechii Tomaszów Maz. przegrała z Ursusem Warszawa 0-3 (0-2). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim.

W  pojedynku 32. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 15 maja, drużyna Lechii Tomaszów Maz. przegrała  z Ursusem Warszawa  0-3 (0-2). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 starć jedenastka Ursusa Warszawa wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Siedem meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Michał Strzałkowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ursusa Warszawa, strzelając gola w 11. minucie starcia.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Łukaszowi Buczkowskiemu z Ursusa Warszawa. Była to 26. minuta pojedynku.

Drużyna Lechii Tomaszów Maz. ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Ursusa Warszawa, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 0-2 strzelił ponownie na dziewięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy Michał Strzałkowski.

W 45. minucie Jakub Zima został zastąpiony przez Remigiusza Biernata. W tej samej minucie w drużynie Lechii Tomaszów Maz. doszło do zmiany. Adam Nowak wszedł za Jakuba Zimę.

W 69. minucie kartką został ukarany Kuba Wardzyński, piłkarz Ursusa Warszawa.

W 78. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Michał Strzałkowski z Ursusa Warszawa. Między 82. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Lechii Tomaszów Maz.: Kamil Lewiński, Kamil Lewiński, Eryk Kaproń, na ich miejsce weszli: Ernest Warczyk, Mateusz Uchroński, Bartłomiej Cieślik. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michała Strzałkowskiego, Michała Strzałkowskiego zajęli: Adam Osica, Kacper Lenarcik.

Od 88. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Lechii Tomaszów Maz. i jedną drużynie przeciwnej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-3.

Wyjątkowa nieporadność napastników Lechii Tomaszów Maz. była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. To był klasyczny mecz do jednej bramki.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Lechii Tomaszów Maz., a piłkarzom Ursusa Warszawa pokazał trzy.