KS Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 3-1 (0-1). 33. kolejka III Ligi - Grupa I

W meczu 33. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 21 maja, drużyna Ursusa Warszawa wygrała ze Zniczem Biała Piska 3-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie RKS Ursus.

W  meczu 33. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 21 maja, drużyna Ursusa Warszawa wygrała  ze Zniczem Biała Piska  3-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie RKS Ursus.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 14. minucie sędzia pokazał kartkę Marcinowi Fiedorowiczowi z jedenastki Znicza Biała Piska.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Znicza Biała Piska w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Maciej Famulak.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Znicza Biała Piska.

Piłkarze Ursusa Warszawa nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 55. minucie bramkę wyrównującą zdobył Kacper Lenarcik.

W 59. minucie arbiter ukarał kartką Huberta Molskiego, zawodnika Znicza Biała Piska.

Niedługo po stracie gola zespół Ursusa Warszawa pokazał swoją wyższość. W 60. minucie Paweł Tarnowski dał prowadzenie swojej jedenastce.

W 64. minucie kartką został ukarany Mateusz Muszyński, piłkarz Ursusa Warszawa. W 70. minucie Mateusz Muszyński został zastąpiony przez Oskara Pyrzynę. Między 70. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Znicza Biała Piska: Jędrzej Ponurko, Radosław Gulbierz, Bartosz Pawluczuk, na ich miejsce weszli: Dzmitry Baiduk, Bartosz Kalicki, Jakub Mosakowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusza Muszyńskiego, Kacpra Lenarcika zajęli: Patryk Kamiński, Filip Dziełak.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 81. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Wojciechowi Bernacikowi i Dzmitremu Baidukowi.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ursusa Warszawa w 84. minucie spotkania, gdy Mikołaj Neuman zdobył trzecią bramkę. W 88. minucie boisko opuścili zawodnicy Ursusa Warszawa: Adrian Kozarzewski, Adam Osica, a na ich miejsce weszli Mikołaj Neuman, Mikołaj Neuman.

W doliczonej trzeciej minucie pojedynku kartkę otrzymał Łukasz Buczkowski z Ursusa Warszawa. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-1.

Zespół Ursusa Warszawa zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał sześć celnych strzałów.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Drużyna Ursusa Warszawa w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka Znicza Biała Piska w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.