KS Ursus Warszawa - KS Błonianka Błonie 2-2 (1-1). 1. kolejka III Ligi - Grupa I

W spotkaniu 1. kolejki III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Ursusa Warszawa zremisowała z Błonianką Błonie 2-2 (1-1). Mecz odbył się na Stadionie RKS Ursus.

W  spotkaniu 1. kolejki  III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Ursusa Warszawa zremisowała  z Błonianką Błonie  2-2 (1-1). Mecz odbył się na Stadionie RKS Ursus.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Zespół Błonianki Błonie wygrał dwa razy, zremisował cztery, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy Ursusa Warszawa otworzyli wynik. W 29. minucie bramkę zdobył Patryk Kamiński.

Piłkarze Błonianki Błonie odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Siudak.

Między 39. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Ursusa Warszawa. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Niedługo po przerwie zespół Błonianki Błonie objął prowadzenie. W 48. minucie Kacper Siudak dał prowadzenie swojej jedenastce.

W 58. minucie sędzia pokazał kartkę Dawidowi Jarczakowi, zawodnikowi Błonianki Błonie. W 60. minucie Adam Osica zastąpił Wojciecha Bernacika. Między 62. a 73. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Błonianki Błonie i jedną drużynie przeciwnej.

Między 68. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy Błonianki Błonie: Lukasz Ochocki, Krystian Nowakowski, Krystian Nowakowski, Rafał Włodarczyk, na ich miejsce weszli: Mariusz Zalewski, Jakub Stepien, Szymon Śmieciński, Kuba Wardzyński. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Filipa Dziełaka, Filipa Dziełaka, Oskara Pyrzyny zajęli: Mikolaj Kwiatkowski, Stanisław Muniak, Mateusz Muszyński.

Piłkarze Ursusa Warszawa otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Bramkę na 2-2 zdobył po raz drugi w 89. minucie Patryk Kamiński.

W doliczonym czasie gry sędzia pokazał kartki Jakubowi Stepienowi, Krzysztofowi Jablonskiemu, Mariuszowi Zalewskiemu z zespołu Błonianki Błonie. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-2.

Zawodnicy Ursusa Warszawa dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy sześć.

Obie drużyny wymieniły po czterech graczy w drugiej połowie.