KS Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 0-2 (0-2). 2. kolejka III Ligi - Grupa I

12 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łowiczu odbył się pojedynek 2. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Pelikan Łowicz i Legii II Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii II Warszawa 2-0.

12 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Łowiczu odbył się pojedynek  2. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Pelikan Łowicz  i Legii II Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii II Warszawa 2-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 15 razy. Drużyna Pelikan Łowicz wygrała aż osiem razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko pięć.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W ósmej minucie Wiktor Kamiński dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół Pelikan Łowicz ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Legii II Warszawa , strzelając kolejnego gola. W 14. minucie wynik ustalił Rafal Maciejewski.

Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy żółtą kartkę dostał Karol Noiszewski z Legii II Warszawa. W 45. minucie w zespole Pelikan Łowicz doszło do zmiany. Eryk Wolinski wszedł za Kamila Łojszczyka. W tej samej minucie Kamil Łojszczyk został zmieniony przez Dawida Flaszkę.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 54. minucie żółtą kartką został ukarany Przemyslaw Dworzynski, piłkarz Pelikan Łowicz. W 61. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Artur Stawikowski osłabiając tym samym drużynę Pelikan Łowicz.

Między 65. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Pelikan Łowicz: Adrian Olpiński, Patryk Pomianowski, Kacper Falkowski, na ich miejsce weszli: Jakub Garnysz, Marek Gradzki, Adam Patora. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Wiktora Kamińskiego, Juliena Tadrowskiego, Nikodema Niskiego zajęli: Jordan Majchrzak, Jakub Czajkowski, Jakub Jedrasik. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę otrzymał Patryk Konik z zespołu Legii II Warszawa. W drugiej połowie nie padły bramki.

Drużyna Pelikan Łowicz wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Legii II Warszawa w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.