KS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 (1-0). 32. kolejka III Ligi - Grupa I

14 maja na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Kutnie odbył się pojedynek 32. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami KS-u Kutno i Sokoła Aleksandrów Ł. Mecz zakończył się remisem 1-1.

14 maja  na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Kutnie odbył się pojedynek  32. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami KS-u Kutno  i Sokoła Aleksandrów Ł. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka KS-u Kutno wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Już w pierwszych sekundach spotkania kartką został ukarany Fabian Bulek, zawodnik KS-u Kutno.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KS-u Kutno w 19. minucie spotkania, gdy Maciej Kraśniewski strzelił pierwszego gola. W 31. minucie kartkę dostał Tomasz Górecki z KS-u Kutno.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny KS-u Kutno.

W 58. minucie Piotr Tazbir został zmieniony przez Jakuba Zagórskiego. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem sędzia pokazał kartkę Jakubowi Horoszkiewiczowi, zawodnikowi Sokoła Aleksandrów Ł..

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Ł. w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 72. minucie gola wyrównującego strzelił Igor Kania.

W 73. minucie Bartlomiej Macczak został zmieniony przez Jakuba Króla, co miało wzmocnić jedenastkę Sokoła Aleksandrów Ł.. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Fabiana Bulka na Mateusza Maryniaka. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom KS Kutno: Krzysztofowi Cudowskiemu w 87. i Wojciechowi Skawińskiemu w 90. minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki zawodnikom KS-u Kutno, natomiast piłkarzom Sokoła Aleksandrów Ł. przyznał jedną.

Zespół KS-u Kutno w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Sokoła Aleksandrów Ł. w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.