KS Kutno - SAS Unia Skierniewice 2-3 (1-2). 26. kolejka III Ligi - Grupa I

19 maja na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Kutnie odbyło się starcie 26. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami KS-u Kutno i Unii Skierniewice. Mecz zakończył się zwycięstwem Unii Skierniewice 3-2.

19 maja  na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Kutnie odbyło się starcie  26. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami KS-u Kutno  i Unii Skierniewice. Mecz zakończył się zwycięstwem Unii Skierniewice 3-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Unii Skierniewice wygrał aż cztery razy, zremisował dwa, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Unii Skierniewice otworzyli wynik. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Waśniowski.

Konrad Niedzielski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Unii Skierniewice, zdobywając kolejną bramkę w 26. minucie pojedynku.

Zawodnicy KS-u Kutno szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 33. minucie bramkę kontaktową zdobył Marcin Kacela.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Marcinowi Kaceli z KS-u Kutno. Była to 42. minuta starcia. W 45. minucie w zespole Unii Skierniewice doszło do zmiany. Mateusz Stepien wszedł za Konrada Niedzielskiego. W tej samej minucie Konrad Niedzielski został zmieniony przez Konrada Kowalczyka.

W tej samej minucie w drużynie Unii Skierniewice doszło do zmiany. Kamil Sabiłło wszedł za Konrada Niedzielskiego. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Unii Skierniewice w 49. minucie spotkania, gdy Mateusz Stepien strzelił z rzutu karnego trzeciego gola. Między 57. a 70. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom KS-u Kutno.

Między 65. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze KS-u Kutno: Adam Patora, Piotr Kasperkiewicz, Krzysztof Cudowski, Jakub Staniszewski, Marcin Kacela, na ich miejsce weszli: Wojciech Skawiński, Tomasz Górecki, Sebastian Szczytniewski, Krystian Białas, Bartosz Żyła. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ignacego Ogłozińskiego, Miłosza Nowaka zajęli: Paweł Gierach, Vladyslav Tsurkan.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Wojciech Skawiński.

W 89. minucie arbiter ukarał kartką Macieja Kraśniewskiego, zawodnika KS-u Kutno. Drużynie KS-u Kutno zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Unii Skierniewice.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Unii Skierniewice żadną kartką, natomiast zawodnikom KS-u Kutno przyznał pięć żółtych.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników.