Reklama

Reklama

Michael Jordan rozbawił pięciokrotną mistrzynię olimpijską Katie Ledecky

Słynny koszykarz Michael Jordan, sześciokrotny mistrz NBA, zabawiał kilkuletnią Katie Ledecky, obecnie pięciokrotną mistrzynię olimpijską w pływaniu, podczas jednego z meczów hokejowych Washington Capitals. Zakrywał jej oczy i próbował poczęstować się pop cornem, który jadła.

23-letnia dziś Ledecky, która wywalczyła cztery tytuły mistrzowskie w Rio de Janeiro i jeden w Londynie, napisała na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych, że "zapoznanie się" w takich okolicznościach z Jordanem to jedno z najfajniejszych wspomnień z dzieciństwa.

Epizod pokazujący małą Katie i Jordana siedzącego za jej plecami na meczu Capitals znalazł się w serialu dokumentalnym poświęconym Michaelowi Jordanowi "Last Dance". Film przedstawiający ostatni mistrzowski sezon "Air Jordana" (1997/98) w Chicago Bulls jest obecnie pokazywany przez amerykańskie stacje.

Pływaczka zdradziła też, jak znalazła się jako kilkulatka na miejscach dla VIP-ów na meczu NHL. Okazuje się, że jej wujek był pod koniec XX w. mniejszościowym właścicielem klubu Capitals, a mała Katie bardzo często oglądała mecze z najlepszych miejsc w hali w Waszyngtonie. Przypadek chciał, że na jednym z nich pojawił się także Jordan i usiadł na fotelu tuż za Ledecky. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje