Reklama

Reklama

Federica Pellegrini jest zakażona koronawirusem

Dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich w pływaniu Włoszka Federica Pellegrini poinformowała, że jest zakażona koronawirusem i nie poleci do Budapesztu, gdzie mają się odbyć zawody w ramach ligi ISL.

"Właśnie otrzymałam złe wieści. Okazało się, że mam pozytywny wynik testu na obecność koronawirua. Miałam startować na Węgrzech i nareszcie wznowić rywalizację po przerwie, ale tak się nie stanie. Nie mogłam się doczekać sezonu, a teraz się okazuje, że nie będę mogła w tym uczestniczyć" - powiedziała w opublikowanym na Instagramie wideo.

32-letnia Pellegrini już wcześniej ogłosiła, że po przyszłorocznych igrzyskach w Tokio zamierza zakończyć karierę. Na swoim koncie ma 11 medali mistrzostw świata na długim basenie, w tym sześć złotych. Zdobyła też dwa medale olimpijskie na dystansie 200 m st. dowolnym - złoto w Pekinie (2008) i srebro w Atenach (2004). 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy