Sezon zasadniczy |
1. Runda |
1. kolejka. 11 września 2016 – niedziela |
Comarch Cracovia |
pauzuje |
GKS Tychy – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
13-2 |
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Katowice |
3-2 |
JKH GKS Jastrzębie – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
5-2 |
Unia Oświęcim – Nesta Mires Toruń |
7-1 |
Tempish Polonia Bytom – PGE Orlik Opole |
5-4 po dogrywce |
2. kolejka. 13 września 2016 – wtorek |
PGE Orlik Opole |
pauzuje |
Nesta Mires Toruń – Tempish Polonia Bytom |
1-3 |
Unia Oświęcim - Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
4-2 |
JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice |
3-1 |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – TatrySki Podhale Nowy Targ |
4-7 |
Comarch Cracovia – GKS Tychy |
1-4 |
3. kolejka. 16 września 2016 – piątek |
GKS Tychy |
pauzuje |
TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia |
3-4 |
JKH GKS Jastrzębie – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
3-0 |
Unia Oświęcim - GKS Katowice |
2-0 |
Tempish Polonia Bytom – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
5-2 |
PGE Orlik Opole – Nesta Mires Toruń |
8-2 |
4. kolejka. 23 września 2016 – piątek |
Nesta Mires Toruń |
pauzuje |
PGE Orlik Opole - Automatyka Stoczniowiec Gdańsk |
6-2 |
GKS Katowice – Tempish Polonia Bytom |
przełożony |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – Unia Oświęcim |
2-8 |
Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie |
4-2 |
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ |
2-3 po dogrywce |
5 kolejka. 25 września 2016 – niedziela |
TatrySki Podhale Nowy Targ |
pauzuje |
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy |
?-? |
Unia Oświęcim – Comarch Cracovia |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
PGE Orlik Opole – GKS Katowice |
?-? |
Nesta Mires Toruń - Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
6. kolejka. 27 września 2016 – wtorek |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
pauzuje |
GKS Katowice – Nesta Mires Toruń |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – PGE Orlik Opole |
?-? |
Comarch Cracovia – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
GKS Tychy – Unia Oświęcim |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
7. kolejka. 30 września 2016 – piątek |
JKH GKS Jastrzębie |
pauzuje |
Unia Oświęcim – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy |
?-? |
PGE Orlik Opole – Comarch Cracovia |
?-? |
Nesta Mires Toruń – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – KH GKS Katowice |
?-? |
8. kolejka. 2 października 2016 – niedziela |
GKS Katowice |
pauzuje |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
Comarch Cracovia – Nesta Mires Toruń |
?-? |
GKS Tychy – PGE Orlik Opole |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim |
?-? |
15. kolejka (przełożony). 4 października 2016 – wtorek |
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy |
?-? |
9. kolejka. 7 października 2016 – piątek |
Unia Oświęcim |
pauzuje |
Tempish Polonia Bytom – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
PGE Orlik Opole – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
Nesta Mires Toruń – GKS Tychy |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – Comarch Cracovia |
?-? |
GKS Katowice - SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
10. kolejka. 9 października 2016 – niedziela |
SMS PZHL U20 Sosnowiec |
pauzuje |
Comarch Cracovia – GKS Katowice |
?-? |
GKS Tychy – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – Nesta Mires Toruń |
?-? |
JKH GKS Jastrzębie – PGE Orlik Opole |
?-? |
Unia Oświęcim – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
11. kolejka. 11 października 2016 – wtorek |
Tempish Polonia Bytom |
pauzuje |
PGE Orlik Opole – Unia Oświecim |
?-? |
Nesta Mires Toruń – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
GKS Katowice – GKS Tychy |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – Comarch Cracovia |
?-? |
2. Runda – sezon zasadniczy |
12. kolejka. 14 października 2016 – piątek |
Comarch Cracovia |
pauzuje |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – GKS Tychy |
?-? |
GKS Katowice – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
Nesta Mires Toruń – Unia Oświecim |
?-? |
PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
13. kolejka. 16 października 2016 – niedziela |
PGE Orlik Opole |
pauzuje |
Tempish Polonia Bytom – Nesta Mires Toruń |
?-? |
Unia Oświęcim – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
GKS Tychy - Comarch Cracovia |
?-? |
14. kolejka. 21 października 2016 – piątek |
GKS Tychy |
pauzuje |
Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
Unia Oświęcim - GKS Katowice |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
Nesta Mires Toruń – PGE Orlik Opole |
?-? |
15. kolejka. 23 października 2016 – niedziela |
Nesta Mires Toruń |
pauzuje |
PGE Orlik Opole – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – GKS Katowice |
?-? |
Unia Oświęcim – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy |
przełożony na 4.10.2016 r. |
16. kolejka. 25 października 2016 – wtorek |
TatrySki Podhale Nowy Targ |
pauzuje |
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie przełożony na 26.10.2016 r. |
?-? |
Comarch Cracovia – Unia Oświęcim |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
GKS Katowice – PGE Orlik Opole |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Mires Toruń przełożony na 26.10.2016 r. |
16. kolejka (przełożony). 26 października 2016 – środa |
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie przełożony z 25.10.2016 r. |
17. kolejka. 28 października 2015 – piątek |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
pauzuje |
Nesta Mires Toruń – KH GKS Katowice |
?-? |
PGE Orlik Opole – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – Comarch Cracovia |
?-? |
Unia Oświęcim – GKS Tychy |
?-? |
JKH GKS Jastrzębie – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
20. kolejka (przełożony). 9 listopada 2016 – środa |
GKS Tychy – Nesta Mires Toruń przełożony z 18.11.2016 r. – w przypadku awansu GKS do III rundy Pucharu Kontynentalnego |
18. kolejka. 11 listopada 2016 – piątek |
JKH GKS Jastrzębie |
pauzuje |
TatrySki Podhale Nowy Targ – Unia Oświęcim |
?-? |
GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
Comarch Cracovia – PGE Orlik Opole |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec – Nesta Mires Toruń |
?-? |
GKS Katowice – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
19. kolejka. 13 listopada 2016 – niedziela |
GKS Katowice |
pauzuje |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |
Nesta Mires Toruń – Comarch Cracovia |
?-? |
PGE Orlik Opole – GKS Tychy |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
20. kolejka. 18 listopada 2016 – piątek |
Unia Oświęcim |
pauzuje |
JKH GKS Jastrzębie – Tempish Polonia Bytom |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – PGE Orlik Opole |
?-? |
GKS Tychy – Nesta Mires Toruń przełożony na 9.11.2016 r. – w przypadku awansu GKS do III rundy PK |
Comarch Cracovia – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
SMS PZHL U20 Sosnowiec - GKS Katowice |
?-? |
21. kolejka. 20 listopada 2016 – niedziela |
SMS PZHL U20 Sosnowiec |
pauzuje |
GKS Katowice – Comarch Cracovia |
?-? |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – GKS Tychy przełożony na 23.11.2016 w przypadku awansu GKS do III rundy PK |
Nesta Mires Toruń – TatrySki Podhale Nowy Targ |
?-? |
PGE Orlik Opole – JKH GKS Jastrzębie |
?-? |
Tempish Polonia Bytom – Unia Oświęcim |
?-? |
21. kolejka (przełożony). 23 listopada 2016 – środa |
Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – GKS Tychy przełożony z 20.11.2016 r. w przypadku awansu GKS do III rundy PK |
22. kolejka. 25 listopada 2016 – piątek |
Tempish Polonia Bytom |
pauzuje |
Unia Oświęcim – PGE Orlik Opole |
?-? |
JKH GKS Jastrzębie – Nesta Mires Toruń |
?-? |
TatrySki Podhale Nowy Targ – Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk |
?-? |
GKS Tychy – GKS Katowice |
?-? |
Comarch Cracovia – SMS PZHL U20 Sosnowiec |
?-? |