Reklama

Reklama

Uratujemy świat! - obiecują hokeiści Comarch Cracovii przed meczem z Zagłębiem

Uratujemy świat! - tak Comarch Cracovia reklamuje najbliższy mecz Polskiej Ligi Hokejowej z Zagłębiem Sosnowiec.

Uratujemy świat! - tak Comarch Cracovia reklamuje najbliższy mecz Polskiej Ligi Hokejowej z Zagłębiem Sosnowiec.

Cały świat powoli wstrzymuje oddech przed datą, o której mówi się od wielu lat. Podobno Majowie nie mylili się i nieprzypadkowo zakończyli swój kalendarz na 21 grudnia 2012. Wtedy jednak nie zdawali sobie jeszcze sprawy z tego, że w Krakowie na lód wyjdą hokeiści "Pasów", zagrają o zwycięstwo  i o ocalenie świata!

Martin Dudasz, Daniel Laszkiewicz, Patrik Valczak oraz pozostali hokeiści "Pasów" ciężko pracowali w ostatnich tygodniach, by jak najlepiej przygotować się do tego szczególnego dnia. Wiedzą, że Ziemianie odliczają dni, a nawet godziny do najbliższego piątku, wiedzą, że być może losy świata spoczywają właśnie w ich rękach. Są skoncentrowani, zmotywowani, pewni siebie. Czy staną na wysokości zadania? "Zrobimy wszystko, by wygrać!" - zapewniają.

Reklama

Już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 Comarch Cracovia podejmie na własnym lodowisku Zagłębie Sosnowiec. Przyjdź na obiekt przy ulicy Siedleckiego 7 i zobacz, jak bohaterowie dzielnie walczą o trzy punkty! A może i o ocalenie świata!

Ceny biletów na to spotkanie:

10 zł - bilet normalny

5 zł - bilet studencki i uczniowski

1 zł - bilet dla kobiet i dzieci do dwunastego roku życia

Wejściówki będzie można nabyć w kasach przy lodowisku już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy