Reklama

Reklama

Tempish Polonia Bytom - GKS Tychy 2-3 po dogrywce w półfinale PHL

Hokeiści GKS-u Tychy są bliscy awansu do finału rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. W sobotę po raz trzeci w półfinale pokonali Tempish Polonię Bytom, tym razem na wyjeździe 3-2 po dogrywce.

Tyszanie udanie rozpoczęli spotkanie i po pierwszej tercji prowadzili już 2-0 po bramkach Jaroslava Kristka i Jana Semorada.

Bytomianie nie złożyli jednak broni i w kolejnych dwóch odsłonach mozolnie odrabiali straty. W drugiej i trzeciej tercji dwie bramki zdobył Roman Malinik.

Gospodarze doprowadzili do dogrywki, ale w niej decydujący cios zadali goście, a konkretnie Jakub Witecki, który w 65. minucie gry rozstrzygnął losy meczu.

Trzeci mecz półfinałowy: Tempish Polonia Bytom - GKS Tychy 2-3 po dogrywce (0-2, 1-0, 1-0 - 0-1)

Reklama

Stan rywalizacji play off (do czterech zwycięstw) 3-0 dla GKS.

Bramki: 0-1 Jaroslav Kristek (4.), 0-2 Jan Semorad (18.), 1-2 Roman Malinik (21.), 2-2 Roman Malinik (45.), 2-3 Jakub Witecki (65.).

Kary: Polonia - 8, GKS - 37 minut, w tym kara meczu Miroslav Zatko. Widzów 1 000.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL