Reklama

Reklama

Startuje IV edycja plebiscytu "Hokejowe Orły"

Zapraszamy do udziału w IV edycji Plebiscytu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie "Hokejowe Orły". Nagrodą główną dla głosujących jest iPad Apple. Pierwszy etap Plebiscytu to zgłaszanie kandydatur przez kibiców do 5 maja 2013 r.

INTERIA.PL oraz TVP Sport, i portal Hokej.net są patronami medialnymi plebiscytu. 

Oto regulamin plebiscytu "Hokejowe Orły" - IV edycja

1. Celem plebiscytu jest wybór najlepszych zawodników, trenerów, klubów, działaczy, dziennikarzy, miast polskiego hokeja na lodzie w sezonie 2012/2013 spośród zgłoszonych kandydatur w osiemnastu następujących kategoriach:

- Ogólne (5): Drużyna sezonu, Działacz sezonu, Miasto żyjące hokejem, Dziennikarz hokejowy, Sędzia sezonu

- Seniorzy (4): Trener sezonu, Polski zawodnik sezonu, Zagraniczny zawodnik sezonu, Odkrycie sezonu (rocznik 1992 i starsi)

- Juniorzy (3): Trener sezonu, Zawodnik sezonu, Odkrycie sezonu

Reklama

- Kobiety (3): Trener sezonu, Zawodniczka sezonu, Odkrycie sezonu

- Najlepsza liga Open/Amatorska

Kategorie specjalne (2):

- Najlepszy zawodnik PLH w opinii zawodników

- Hokejowy Super-Orzeł

2. Do konkursu może być zgłoszony każdy zawodnik, trener, klub, działacz, dziennikarz, miasto funkcjonujące w polskim hokeju w sezonie 2012/2013.

3. Zgłaszającym może być każda osoba zainteresowana plebiscytem.

4. Zgłoszenia kandydatur w poszczególnych kategoriach przyjmowane będą jedynie drogą elektroniczną pod adresem hokejowe_orly@pzhl.org.pl

5. Termin zgłaszania kandydatur upływa w dniu 5 maja 2013 r.

6. Zgłoszenia, które wpłyną po ww. terminie nie będą rozpatrywane.

7. W dniach 10 - 31 maja stronie www.pzhl.org.pl dostępny będzie formularz do głosowania. W każdej kategorii nominowanych będzie max. po 5 trenerów, zawodników, klubów itd. W gronie nominowanych znajdą się max. po 3 osoby z największą liczbą zgłoszeń od kibiców i po 2 osoby nominowane przez jury plebiscytu złożone z: Andrzeja Zabawy (laureat I edycji), Jerzego Mruka (laureat II edycji), Józefa Kurka (laureat III edycji), Wojciecha Mądrali (Wydział Sędziowski), Grzegorza Klicha (hokej kobiecy), Stanisława Snopka (TVP Sport), Wojciecha Blecharczyka (Burmistrz Sanoka) i przedstawiciela hokeja amatorskiego. Reprezentant danej kategorii nie będzie nominował kandydata w swojej kategorii.

8. Rozstrzygnięcie Plebiscytu nastąpi 3 czerwca 2013 r. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.pzhl.org.pl

9. "Hokejowe Orły" otrzymają:

- zwycięzcy głosowań kibiców w poszczególnych kategoriach na stronie www.pzhl.org.pl

- zwycięzca głosowania na najlepszego zawodnika PLH przeprowadzonego wśród zawodników i trenerów PLH

- nagrodę "Super Hokejowego Orła" za całokształt pracy na rzecz polskiego hokeja otrzyma osoba wytypowana przez jury plebiscytu

10. Liczenia głosów dokona trzyosobowa komisja konkursowa powołana przez Sekretarza Generalnego PZHL

11. Spośród uczestników, którzy do 5.05.2013 r. prześlą kandydatury na adres hokejowe_orly@pzhl.org.pl, dzień później, tj. 6.05.2013 r. zostaną rozlosowane dwie książki "Historia polskiego hokeja". Tego samego dnia lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.pzhl.org.pl

12. Spośród osób, które w dniach 10 - 31 maja 2013 r. wezmą udział w głosowaniu na stronie www.pzhl.org.pl, rozlosowana zostanie nagroda główna, czyli iPad Apple.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy