Reklama

Reklama

Snajper Podhala zmierza po tytuł

Jarosław Różański (Wojas Podhale) prowadzi z przewagą pięciu goli nad Josefem Vitkiem i Krzysztofem Zapałą w klasyfikacji najlepszych strzelców Polskiej Ligi Hokejowej.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

29 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

24 - Vitek (Energa Stoczniowiec), Zapała (Wojas Podhale)

23 - Parzyszek (GKS), Skutchan (Energa Stoczniowiec)

21 - Bomastek (TKH), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Lauko (KH Sanok), Luka (Zagłębie)

19 - Jóźwik (Naprzód), Pasiut (ComArch Cracovia)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec), Lusztinec (Polonia), Proszkiewicz (GKS)

Reklama

17 - Mermer (KH Sanok), Sarnik (GKS), Vercik (TKH/ComArch Cracovia)

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Mravec (TKH), Pohl (Naprzód), Stachura (Naprzód), Wojtarowicz (Naprzód)

15 - Słodczyk (Naprzód)

14 - Valusiak (Unia)

13 - Bacul (GKS), Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Słaboń (ComArch Cracovia), M. Puzio (Zagłębie), Tokosz (Polonia), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS)

12 - Demkowicz (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), Ł. Rutkowski (Polonia), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec)

11 - Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Furo (Energa Stoczniowiec), Jankowski (Energa Stoczniowiec), Melicherczik (KH), T. Połącarz (Unia), Michał Radwański (KH)

10 - Burzil (TKH), Horny (Zagłębie), Jastrzębski (TKH), Klisiak (Zagłębie), Sroka (Wojas Podhale), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Wołkowicz (GKS), Zatko (Naprzód)

9 - Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia)

8 - Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Szewczyk (Unia), Witowski (ComArch Cracovia)

7 - Bagiński (GKS), Csorich (ComArch Cracovia), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), Gallo (Naprzód), R. Kostecki (KH), Kubat (TKH), Milan (KH), D. Puzio (Polonia)

6 - Bernat (Zagłębie), Dąbkowski (TKH), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Podlipni (Wojas Podhale), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gonera (GKS), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Justka (GKS), Krokosz (Polonia), Maciejko (KH Sanok), Malasiński (Wojas Podhale), Smeja (Energa Stoczniowiec), Śmiełowski (GKS Tychy), Twardy (Zagłębie)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Matczak (GKS), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Salamon (Polonia), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Hurtaj (TKH), Kłys (ComArch Cracovia), Krumpal (Naprzód), Piecuch (Polonia), Poziomkowski (Energa Stoczniowiec), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), Tabaczek (Naprzód), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Dulęba (ComArch Cracovia), Duszak (Zagłębie), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Strzyżowski (KH Sanok), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Mihalik, R. Noworyta

Naprzód - Jasicki, Kulik, Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Kotuła, M. Kozłowski, Pawlak

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Sękowski, Ziaja, Zubek

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

5. i 3. - 31

6. - 25

7. - 19

8. i 4. - 31

1411 + 12 = 1423

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje