Reklama

Reklama

Sanoccy hokeiści na zakupach. Przygotowali Szlachetną Paczkę!

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok już po raz trzeci włączyli się do akcji Szlachetna Paczka. W tym roku przygotowali paczkę dla czteroosobowej rodziny z Sanoka – matki i trzech jej synów.

Rodzina potrzebuje przede wszystkim produktów żywnościowych, środków czystości, odzieży i obuwia. Potrzebne było również łóżko dla jednego z chłopców i sprzęt AGD.

"Nie wahaliśmy się ani przez chwilę" - mówi rzecznik prasowy sanockiego klubu Wojciech Pajestka. Do przygotowania paczki włączyli się nie tylko zawodnicy, ale także trenerzy, zarząd i pracownicy klubu oraz duszpasterz sanockich hokeistów, ojciec Piotr Marszałkiewicz.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że mogliśmy komuś pomóc. Jesteśmy normalnymi ludźmi, chętnie bierzemy udział w takich jak ta akcjach" - mówił John Murray. Popularny "Jasiek" wraz z innymi obcokrajowcami znalazł się w grupie, która odpowiadała za wybór środków czystości. "Nie było łatwo" - przyznał po wszystkim Justin Chwedoruk.

"Było bardzo fajnie. Jestem przekonany, że również w przyszłym roku przyłączymy się do akcji" - podsumował zakupy Mateusz Skrabalak.

Paczka przygotowana przez sanockich hokeistów już w sobotę trafi do wybranej przez nich rodziny.

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama