Reklama

Reklama

"Różak" królem strzelców sezonu zasadniczego

Jarosław Różański (Wojas Podhale Nowy Targ) został najlepszym strzelcem sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Hokejowej.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

31 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

26 - Vitek (Energa Stoczniowiec)

24 - Zapała (Wojas Podhale)

23 - Parzyszek (GKS), Skutchan (Energa Stoczniowiec)

22 - Bomastek (TKH),

21 - Baranyk (Wojas Podhale), Hlouch (ComArch Cracovia), Jóźwik (Naprzód), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Lauko (KH Sanok),

20 - Jaros (Zagłębie), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Luka (Zagłębie), Lusztinec (Polonia),

19 - T. Da Costa (Zagłębie), Mravec (TKH), Pasiut (ComArch Cracovia), Proszkiewicz (GKS)

Reklama

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec),

17 - Buczek (Unia), Mermer (KH Sanok), Vercik (TKH/ComArch Cracovia), Wojtarowicz (Naprzód)

16 - Dołęga (TKH), Pohl (Naprzód), Sarnik (GKS), Słodczyk (Naprzód), Stachura (Naprzód)

15 - Bacul (GKS), Valusiak (Unia)

14 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Słaboń (ComArch Cracovia), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec),

13 - Demkowicz (KH), Jankowski (Energa Stoczniowiec), M. Puzio (Zagłębie), Michał Radwański (KH), Ł. Rutkowski (Polonia), Tokosz (Polonia), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS)

12 - Badżo (Cracovia), Horny (Zagłębie), Melicherczik (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), Sroka (Wojas Podhale),

11 - Belica (Zagłębie), Burzil (TKH/ComArch Cracovia), Furo (Energa Stoczniowiec), Klisiak (Zagłębie), T. Połącarz (Unia),

10 - Caban (KH), Gallo (Naprzód), R. Kostecki (KH), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Wołkowicz (GKS), Zatko (Naprzód)

9 - Jastrzębski (TKH), Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia), D. Puzio (Polonia), Witowski (ComArch Cracovia)

8 - Bernat (Zagłębie), Csorich (ComArch Cracovia), Cychowski (TKH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Kwiatek (Unia), Szewczyk (Unia),

7 - Bagiński (GKS), Drzewiecki (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), Kubat (TKH), Milan (KH), Podlipni (Wojas Podhale), Sokół (GKS)

6 - Dąbkowski (TKH), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Kukulski (Polonia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), Malasiński (Wojas Podhale), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok),

5 - Chrzanowski (TKH), Dzięgiel (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gonera (GKS), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Justka (GKS), Koszowski (Naprzód), Krokosz (Polonia), Labryga (Zagłębie), Maciejko (KH Sanok), Salamon (Polonia), Smeja (Energa Stoczniowiec), Śmiełowski (GKS Tychy), Tabaczek (Naprzód), Twardy (Zagłębie), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

4 - Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Gabryś (Zagłębie), Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Matczak (GKS), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Maciej Radwański (KH Sanok), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), P. Urban (Zagłębie/Polonia),

3 - Banaszczak (Polonia), Biały (KH Sanok), Biela (Wojas Podhale), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Flaszar (Unia), Fraszko (TKH), Hurtaj (TKH), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Krumpal (Naprzód), Pawlak (Zagłębie), Piecuch (Polonia), Poziomkowski (Energa Stoczniowiec), Rąpała (KH Sanok), J. Rutkowski (Zagłębie), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Strużyk (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), Wieczorek (TKH), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Ciepły (KH Sanok), Dubel (ComArch Cracovia), Dulęba (ComArch Cracovia), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kotlorz (GKS), M. Kozłowski (Zagłębie), Kulik (Naprzód), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Mihalik (ComArch Cracovia), Minarzik (Unia), Musil (TKH), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Steckiewicz (Polonia), Strzyżowski (KH Sanok), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale), Zubek (Unia)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Gil

ComArch Cracovia - R. Noworyta

Naprzód - Jasicki, Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła

TKH Toruń - Kuchnicki

Energa Stoczniowiec -

Unia - Adamus, Iskrzycki, Kłaczyński, Maj, Mazurek, Noworyta, Obstarczyk, Sękowski, Ziaja,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje