Reklama

Reklama

Rekord na ostatki

Najwięcej, bo aż 46 bramek strzelili zawodnicy w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Hokejowej. Hat-trickiem zaliczył Robert Kostecki z KH Sanok. Na czele listy snajperów nadal Jarosław Różański z Wojasa Podhala Nowy Targ.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

30 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

26 - Vitek (Energa Stoczniowiec)

24 - Zapała (Wojas Podhale)

23 - Parzyszek (GKS), Skutchan (Energa Stoczniowiec)

21 - Baranyk (Wojas Podhale), Bomastek (TKH), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia)

20 - T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Jóźwik (Naprzód), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Lauko (KH Sanok), Luka (Zagłębie), Lusztinec (Polonia),

Reklama

19 - Pasiut (ComArch Cracovia), Proszkiewicz (GKS)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec),

17 - Mermer (KH Sanok), Mravec (TKH), Sarnik (GKS), Vercik (TKH/ComArch Cracovia), Wojtarowicz (Naprzód)

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Pohl (Naprzód), Stachura (Naprzód)

15 - Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia)

14 - Kuźniecow (Polonia),

13 - Bacul (GKS), Demkowicz (KH), Garbocz (GKS), Słaboń (ComArch Cracovia), M. Puzio (Zagłębie), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec), Tokosz (Polonia), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS)

12 - Badżo (Cracovia), Jankowski (Energa Stoczniowiec), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), Ł. Rutkowski (Polonia), Sroka (Wojas Podhale),

11 - Belica (Zagłębie), Furo (Energa Stoczniowiec), Melicherczik (KH), T. Połącarz (Unia), Michał Radwański (KH)

10 - Burzil (TKH), Horny (Zagłębie), Jastrzębski (TKH), Klisiak (Zagłębie), R. Kostecki (KH), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Wołkowicz (GKS), Zatko (Naprzód)

9 - Caban (KH), Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia)

8 - Csorich (ComArch Cracovia), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gallo (Naprzód), Gawlina (GKS), D. Puzio (Polonia), Szewczyk (Unia), Witowski (ComArch Cracovia)

7 - Bagiński (GKS), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kubat (TKH), Milan (KH),

6 - Bernat (Zagłębie), Dąbkowski (TKH), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Koszowski (Naprzód), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), Malasiński (Wojas Podhale), D. Podlipni (Wojas Podhale), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gonera (GKS), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Justka (GKS), Krokosz (Polonia), Maciejko (KH Sanok), Smeja (Energa Stoczniowiec), Śmiełowski (GKS Tychy), Twardy (Zagłębie), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

4 - Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Gabryś (Zagłębie), Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Matczak (GKS), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Maciej Radwański (KH Sanok), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Salamon (Polonia), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Tabaczek (Naprzód),

3 - Banaszczak (Polonia), Biały (KH Sanok), Biela (Wojas Podhale), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Fraszko (TKH), Hurtaj (TKH), Kłys (ComArch Cracovia), Krumpal (Naprzód), Piecuch (Polonia), Poziomkowski (Energa Stoczniowiec), Rąpała (KH Sanok), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Dulęba (ComArch Cracovia), Duszak (Zagłębie), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Kulik (Naprzód), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Mihalik (ComArch Cracovia), Minarzik (Unia), Pawlak (Zagłębie), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Strużyk (Energa Stoczniowiec), Strzyżowski (KH Sanok), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Gil

ComArch Cracovia - R. Noworyta

Naprzód - Jasicki, , Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Kotuła, M. Kozłowski

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec -

Unia - Adamus, Iskrzycki, Kłaczyński, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Sękowski, Steckiewicz, Ziaja, Zubek

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

5. i 3. - 31

6. - 25

7. - 19

8. i 4. - 31

9. i 5. - 46

1457 + 12 = 1469

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje