Reklama

Reklama

Rafał Radziszewski: Kadra zwiększyła się ilościowo i jakościowo

Hokeiści Comarchu/Cracovii rozpoczęli w poniedziałek przygotowania na lodzie do sezonu 2015/16.

- Każdy się cieszy, że już zaczęliśmy treningi na lodzie. Wiadomo, że to jest co innego niż trenowanie na "sucho" - powiedział Rafał Radziszewski, bramkarz "Pasów".

W kadrze Cracovii nastąpiła prawdziwa rewolucja. Do zespołu dołączyło 12 nowych zawodników.

- Skład się zmienił w porównaniu z poprzednim sezonem. Kadra się zwiększyła ilościowo i jakościowo. Mam nadzieję, że to idzie w lepszym kierunku, pozostaje tylko potwierdzić to na lodzie - stwierdził Radziszewski.

Od sezonu 2016/17 polski zespół może występować w Lidze Mistrzów. Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) będzie miała do rozdysponowania 10 "dzikich kart" i jedna z nich może przypaść naszemu krajowi.

Reklama

- Jest to bardzo fajna sprawa dla polskiej drużyny, bo wiadomo, że inaczej nie dostałaby się do Ligi Mistrzów. Istnieje taka możliwość, że mistrz Polski w niej zagra, ale do tego przed nami daleka droga. Trzeba wygrać ligę, a jest kilka zespołów bardzo mocnych i walka będzie bardzo zacięta - mówił popularny "Radzik", który broni też w reprezentacji Poski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy