Reklama

Reklama

Puchar Kontynentalny. Comarch Cracovia gra o wszystko z Donbasem Donieck

Za nami dwa dni rozgrywek Pucharu Kontynentalnego w Krakowie. W niedzielny wieczór zdecydują się losy awansu do finałowego turnieju. Przesądzi o tym mecz Comarchu Cracovii z Donbasem Donieck. Początek o godzinie 19.00. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny.

Oba zespoły zdołały już pokonać rywali z Kazachstanu - Bejbarys Atyrau, a także ulec białoruskiemu Niomanowi Grodno, który już zapewnił sobie kwalifikacje. W efekcie przed nami spotkanie, które zdecyduje o losach awansu do turnieju finałowego. W starciu Donbasu z Comarch Cracovią zwycięzca bierze wszystko.

Warto wspierać Pasy podczas tego starcia #NaLodowisku! Bilety w cenie od 10 złotych dostępne są w kasach przy ul. Siedleckiego 7.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy