Reklama

Reklama

Polonia Bytom rozwiązała kontrakt z trenerem Tomaszem Demkowiczem

​Choć zdobył z klubem brązowy medal mistrzostw Polski, Tomasz Demkowicz nie jest już szkoleniowcem TMH Polonii Bytom. Po serii porażek szefostwo niebiesko-czerwonych postanowiło dokonać korekty na stanowisku trenera. - Dzisiaj został rozwiązany kontrakt z Tomaszem Demkowiczem - potwierdza prezes klubu Andrzej Banaszczak.

W miejsce Demkowicza, który w poprzednim sezonie wywalczył z bytomskim klubem brązowy medal PHL został zatrudniony Mariusz Kieca. Były olimpijczyk trenował Polonię w sezonie 2014/2015, a ostatnio pracował z bytomską młodzieżą.

Kiecy pomagać będzie Andrzej Secemski i sam prezes klubu Andrzej Banaszczak.

- W poprzednim sezonie Tomasz Demkowicz z naszą drużyną po 16 latach świętował zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski. Niestety po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego zajmujemy 10. lokatę z 7 punktami. Decyzją zarządu Tomasz Demkowicz został zwolniony z prowadzenia drużyny i jego miejsce zajął Mariusz Kieca oraz Andrzej Secemski. Obaj szkoleniowcy we wtorek spotkają się z drużyną i przeprowadzą pierwsze zajęcia. Tomkowi dziękujemy za pracę w naszym klubie oraz życzymy mu kolejnych wyzwań i sukcesów - skomentował prezes Andrzej Banaszczak.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy