Reklama

Reklama

PHL. Trzecia z rzędu porażka Tauron Podhala Nowy Targ

Tauron Podhale Nowy Targ przegrało 2-3 po dogrywce z KH Energą Toruń w ramach 29. kolejki Polskiej Hokej Ligi. "Górale" zanotowali trzecią porażkę z rzędu i są autorami drugiej najgorszej serii w lidze.

Na dalekim siódmym miejscu w tabeli rozgaszczają się hokeiści Tauron Podhala Nowy Targ. W meczu z wyżej sklasyfikowaną drużyną z Torunia gospodarzy stać było tylko na jedną dobrą tercję.

Reklama

Była to odsłona numer dwa, w której "Szarotki" przechyliły szalę na swoją korzyść, z wyniku 0-1 wychodząc na 2-1. W trzeciej odsłonie ponownie był jednak remis, a rezultat 2-2 utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry.

W dogrywce Emil Svec zmarnował stuprocentową okazję na zwycięskiego gola, co zemściło się dosłownie po chwili. Po drugiej stronie lodowiska Gleb Bodnaruk umieścił krążek pomiędzy parkanami Przemysława Odrobnego i torunianie zwyciężyli 3-2.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Zażarty bój stoczyły Re-Plast Unia Oświęcim i GKS Tychy, a górą minimalnie 3-2 była ekipa z Oświęcimia. Nie było niespodzianek w meczach lidera, JKH GKS Jastrzębie uporało się z Stoczniowcem Gdańsk 4-2, a także GKS-u Katowice (zwycięstwo 5-0 z Zagłębiem Sosnowiec).

Najwięcej bramek padło w starciu Comarch Cracovii z Ciarko STS-em Sanok. W 60. minutach podstawowego wymiaru gry padło osiem goli, a "Pasy" zmarnowały przewagę 3-1, a także 4-2 już w ostatniej tercji. W dogrywce zespół z Podkarpacia zdobył zwycięską bramkę na 5-4.

Wyniki 29. kolejki Polskiej Hokej Ligi:

JKH GKS Jastrzębie - GKH Stoczniowiec Gdańsk 4-2 (1-1, 1-1, 2-0)

Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy 3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 5-0 (2-0, 1-0, 2-0)

Tauron Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2-3 (0-1, 2-0, 0-1, 0-1)

Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-5 (0-1, 3-0, 1-3, 0-1)MR


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama