Reklama

Reklama

PHL. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2-3 po rzutach karnych w meczu awansem

W rozgrywanym awansem meczu 37. kolejki Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie przegrał na własnym lodzie z Comarchem Cracovią 2-3 po rzutach karnych. Dla jastrzębian była to trzecia porażka z rzędu, a dla „Pasów” trzecie kolejne zwycięstwo.

Gospodarze prowadzili w tym spotkaniu już 2-0. W 18. minucie do siatki trafił Maciej Urbanowicz, a w 29. Henri Auvinen.

Reklama

"Pasy" odrabiały jednak straty. Jeszcze w drugiej tercji kontaktowego gola strzelił Damian Kapica (30. minuta), kiedy Comarch Cracovia grała w osłabieniu. Ten sam zawodnik wyrównał w 53. minucie, ale tym razem w przewadze.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Decydowały więc karne, w których lepsi byli goście. Decydującego wykorzystał Ondrej Mikula.

Mecz awansem z 37. kolejki:

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2-3 po karnych (1-0, 1-1, 0-1 - 0-0, karne 0-1)

Bramki: 1-0 Maciej Urbanowicz (18.), 2-0 Henri Auvinen (29.), 2-1 Damian Kapica (30.), 2-2 Damian Kapica (53.). Decydujący karny: Ondrej Mikula.

Kary: JKH - 14, Cracovia - 18 minut, w tym 10 minut Miroslav Jachym. Widzów 350.

Tabela PHL 2020/2021

1.JKH GKS Jastrzębie2922106126-6068+66
2.GKS Tychy2919316114-7664+38
3.GKS Katowice291550992-5355+39
4.Energa Toruń281621994-5853+36
5.Re-Plast Unia Oświęcim291506891-7851+13
6.Comarch Cracovia291316997-8347+14
7.Tauron Podhale Nowy Targ2812311184-6945+15
8.Ciarko STS Sanok299201858-9231-34
9.Zagłębie Sosnowiec293022358-13412-76
10.Stoczniowiec Gdańsk292002734-1456-111
Dowiedz się więcej na temat: JKH GKS Jastrzębie | Comarch Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje