Reklama

Reklama

PHL. Hokeista hospitalizowany po uderzeniu w klatkę piersiową

W zaległych meczach PHL KH Energa Toruń pokonała u siebie 4-0 Tauron Podhale Nowy Targ. Hokeista toruńskiej drużyny Michaił Szabanow po uderzeniu w klatkę piersiową miał problemy z oddychaniem i został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło pod koniec pierwszej tercji. W trakcie starcia z jednym z rywali Rosjanin przyjął bardzo silne uderzenie w klatkę piersiową, został przewieziony karetką do szpitala. Zawodnikowi z powodów trudności z oddychaniem jeszcze w szatni podano tlen.

Reklama

"Stalowe Pierniki", jak nazywa się toruńską drużynę, są coraz bliżej zagwarantowania sobie trzeciej lokaty na zakończenie sezonu zasadniczego. Dzięki wygranej z "Góralami", wciąż w walce o to miejsce pozostaje jeszcze GieKSa, która właśnie przeskoczyła "oczko" wyżej, spychając Re-Plast Unię Oświęcim na piątą pozycję.

Energa prezentuje się niezwykle walecznie na ostatniej prostej rundy regularnej. Kolejkę wcześniej w derbach północy z Stoczniowcem Gdańsk, doszło do efektownej bójki z udziałem Artioma Smirnowa (KH Energa Toruń) oraz Jakuba Stasiewicza (GKH Stoczniowiec).

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

MR

Dowiedz się więcej na temat: Polska Hokej Liga | Michaił Szabanow | KH Energa Toruń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje