Reklama

Reklama

PHL. Andriej Gusow nadal trenerem Podhala Nowy Targ. Różański dyrektorem

Andriej Gusow pozostanie trenerem Tauronu Podhala Nowy Targ. Jego umowa będzie obowiązywała przez najbliższe trzy sezony. "Szarotki" zmieniają koncepcję budowania zespołu. Będzie polsko!

Gusow, który z sukcesami prowadził GKS Tychy i sięgnął z nim po dwa tytuły mistrzowskie oraz Puchar i Superpuchar Polski, ma być gwarantem nowej strategii rozwoju nowotarskiego klubu. Wcześniej podobną rolę pełnił choćby Marek Ziętara.

Szefostwo "Szarotek" zdecydowało, że drużyna będzie oparta na wychowankach, a w razie potrzeby na zawodnikach krajowych. Oznacza to, że w klubie nie zobaczymy obcokrajowców. To rzadko spotykane rozwiązanie w polskich realiach.

Jarosław Różański dyrektorem sportowym

Ponadto władze klubu powołały dyrektora sportowego, którym został Jarosław Różański. Legendarny zawodnik Podhala poprzednio pracował jako asystent Phillipa Barskiego i właśnie Andrieja Gusowa.

Szczegóły dalszego planu działania i cele na sezon 2021/2022 zostaną przedstawione we wtorek, 27 kwietnia, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. 

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama