Reklama

Reklama

MMKS Podhale Nowy zaprasza do akcji "Teddy Bear Toss"

Zbieranie pluszowych maskotek dla dzieci będących w potrzebie, czyli akcja "Teddy Bear Toss" zagości także na lodowisku MMKS Podhala Nowy Targ podczas niedzielnego meczu z GKS-em Tychy (godz. 18).

Akcja "Teddy Bear Toss" została wymyślona w Kanadzie, na lodowiskach ligi WHL, zapoczątkowała ją drużyna Kamloops Blazers (WHL, dywizja B.C.) w sezonie 1993/1994. Zabawa jest niezwykle popularna w kanadyjskiejlidze Western Hockey League, między innymi w Calgary.

Polega na tym, że kibice świętują strzelenie bramki przez gospodarzy poprzez rzucanie na taflę pluszowych zabawek, które trafiają do domów dziecka i innych milusińskich będących w potrzebie.

Teraz wystarczy przynieść pluszaka na mecz Podhala i w momencie, kiedy "Szarotki" strzelą pierwszą bramkę rzucić ją z trybun na taflę lodowiska. Wszystkie pluszaki, które wylądują na tafli, zostaną zebrane i przekazane dzieciom z oddziału pediatrycznego nowotarskiego Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego.

Reklama

Zabawki będzie można zakupić w dniu meczu, przed halą lodowiska.

Wydarzenie będzie okazją do przeżycia niecodziennej przygody i wywołania uśmiechu na twarzach dzieci, które przebywają w szpitalu.

"Liczymy na Wasz liczny udział i zapoczątkowanie z sukcesem akcji TEDDY BEAR TOSS na nowotarskim lodowisku" - zaapelował do kibiców klub spod znaku szarotki.

 Ważne - maskotki powinny być nowe lub ewentualnie używane (bez śladów użytkowania) i zapakowane w foliowe woreczki. Wszystko po to, aby leżąc na lodzie nie zamokły i czyste trafiły do dzieciaków.


Więcej o akcji przeczytasz TU!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy