Reklama

Reklama

Marek Ziętara nie jest już trenerem hokeistów TatrySki Podhala Nowy Targ

Marek Ziętara żegna się z ławką trenerską TatrySki Podhala Nowy Targ. Szkoleniowiec zrezygnował z funkcji trenera "Szarotek".

"Marek Ziętara w dniu dzisiejszym złożył na ręce zarządu klubu rezygnację z pełnienia funkcji Trenera I Drużyny TatrySki Podhala Nowy Targ. Trener Ziętara złożył na ręce Zarządu KH Podhale Nowy Targ oświadczenie następującej treści: 'Zwracam się z prośbą o rozwiązanie kontraktu. Powodem mojej decyzji są słabe wyniki oraz styl gry jakie osiąga i prezentuje drużyna'" - podano w komunikacie klubu.

W piątkowy wieczór Podhale przegrało na wyjeździe 1-2 po dogrywce z PGE Orlikiem Opole.

Nowotarżanie przeciętnie spisują się w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Po wczorajszych meczach zajmują piąte miejsce w tabeli i mają tylko teoretyczne szanse na awans do turnieju finałowego Pucharu Polski.

Reklama

1 maja tego roku Ziętara wrócił na ławkę trenerską Podhala po ośmiomiesięcznej przerwie w związku z dyskwalifikacją za atak na sędziego.

Szkoleniowiec był zawieszony od sierpnia 2016 roku. Pełnił wtedy funkcję dyrektora sportowego klubu.

47-letni Ziętara to były hokeista Podhala i Cracovii. Później rozpoczął karierę trenerską. W Podhalu był już pierwszym trenerem, asystentem, a także dyrektorem sportowym.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama