Reklama

Reklama

Krys Kolanos hokeistą GKS Tychy

Hokejowy wicemistrz Polski - GKS Tychy pozyskał Krysa Kolanosa. Mistrz świata z 2003 roku grał w najsilniejszych ligach świata - NHL i KHL.

Kolanos podpisał roczny kontrakt.

"Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że zawodnika z takim doświadczeniem i hokejowym CV jeszcze w Polskiej Hokej Lidze nie było. Potrzebujemy snajpera z prawdziwego zdarzenia, a patrząc na statystyki, jego obecność właśnie to gwarantuje. Do tego jest zawodnikiem praworęcznym, których mamy deficyt" - powiedział Grzegorz Bednarski, prezes zarządu Tyski Sport SA, cytowany przez serwis internetowy tyskiego klubu.

"Trzymamy się obranej przed sezonem drogi transferowej czyli wzmacnianiem naszego zespołu hokeistami zza oceanu, którzy wprowadzą do tej drużyny powiew świeżości" - dodał Bednarski.

Reklama

Matką zawodnika jest Polka i hokeista ma podwójne obywatelstwo.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL