Reklama

Reklama

Kelly Czuy w MMKS Podhale

MMKS/Podhale zatrudniło napastnika z Kanady - Kelly'ego Czuya. To trzeci Kanadyjczyk w PLH po Rafale Martynowskim i Davidzie Kostuchu.

Kelly Czuy nowy nabytek Podhala to gracz jak dotychczas w Polsce nieznany, ale wkrótce może się to zupełnie zmienić, a sam Kelly może zostać gwiazdą PLH bo jest to gracz o naprawdę nietuzinkowych umiejętnościach.

Wywodzący się z kolebki hokeja Kanady zawodnik urodził się w typowo hokejowym mieście Edmonton, a swoją karierę spędził w ligach ECHL oraz AHL. Grał m.in. w drużynach Stocton Thunder, Las Vegas Wranglers ( ECHL) oraz Iowa Stars i Manitoba Moose (AHL).

W obecnym sezonie postanowił spróbować swoich sił w Europie, a dokładniej w czeskim Trzyńcu, gdzie mimo bardzo pochlebnych opinii oraz wyśmienitej gry w sparingach nie zdołał się załapać do pierwszej drużyny. Według działaczy HC Ocelarzi Trzinec, Kelly to kompletny zawodnik, perfekcyjnie jeżdżący na łyżwach, mający dobry przegląd sytuacji oraz świetnie grający ciałem - gra agresywnie, ale czysto.

Reklama

Kelly Czuy w barwach Ocelarzi Trzyniec zagrał kilkanaście spotkań, był nawet w Sosnowcu na turnieju z udziałem m.in. reprezentacji Polski i Zagłębia Sosnowiec.

Czytaj więcej i zobacz jak gra Kelly Czuy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy