Reklama

Reklama

GKS Tychy - Kadra PZHL 9-1 w zaległym meczu 1. kolejki

GKS Tychy rozgromił Kadrę PZHL 9-1 w zaległym meczu 1. kolejki PHL. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Andrij Michnow i Adam Bagiński.

Mistrzowie Polski zajmują drugie miejsce w tabeli, natomiast Kadra PZHL jest ostatnia.

GKS Tychy - Kadra PZHL 9-1 (4-0, 2-1, 3-0)

Reklama

Bramki: 1-0 Andrij Michnow (1.), 2-0 Gleb Klimienko (2.), 3-0 Michael Cichy (11.), 4-0 Alexander Szczechura (18.), 5-0 Andrij Michnow (32.), 6-0 Jarosław Rzeszutko (39.), 6-1 Kamil Wałęga (39.), 7-1 Adam Bagiński (42.), 8-1 Adam Bagiński (47.), 9-1 Patryk Kogut (58.).

Kary: GKS - bez kar, Kadra - 12 minut. Widzów 300.

Tabela PHL 2020/2021

1.GKS Tychy3625326151-9183+60
2.JKH GKS Jastrzębie3625308152-8081+72
3.Energa Toruń36212211127-8069+47
4.GKS Katowice36176013109-7763+32
5.Re-Plast Unia Oświęcim36180810105-9462+11
6.Comarch Cracovia36171612128-10059+28
7.Tauron Podhale Nowy Targ36155214102-8957+14
8.Ciarko STS Sanok3611212274-11538-41
9.Zagłębie Sosnowiec365232688-16022-72
10.Stoczniowiec Gdańsk362003440-1916-151
Dowiedz się więcej na temat: GKS Tychy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje