Reklama

Reklama

Dariusz Gruszka nie jest już zawodnikiem 1928 KTH Krynica

Dariusz Gruszka to trzeci napastnik, który zdecydował się opuścić zespół 1928 KTH Krynica. "Gruszkin" powrócił do swojego macierzystego klubu, czyli Podhala Nowy Targ.

Dariusz Gruszka to trzeci napastnik, który zdecydował się opuścić zespół 1928 KTH Krynica. "Gruszkin" powrócił do swojego macierzystego klubu, czyli Podhala Nowy Targ.

25-letni skrzydłowy wystąpił w tym sezonie w 15 spotkaniach. Zdobył w nich 5 bramek i zaliczył 7 asyst. Na ławce kar przesiedział osiem minut. Przez cały swój pobyt w uzdrowisku grał przeważnie w trzeciej formacji.

- Po prostu sytuacja w Krynicy mnie już denerwowała. Cały czas coś ustalaliśmy, a nic się nie działo. Stwierdziłem, że po tym ostatnim ustalonym terminie powiem basta. Trzymałem się tego, dlatego byłem w stałym kontakcie z działaczami Podhala. Zdecydowałem się podpisać kontrakt w Nowym Targu i cieszę się, że wracam do domu bo zawsze chciałem wrócić - mówi zadowolony Dariusz Gruszka.

- Z drugiej strony trochę żałuję, bo tworzył się dobry kolektyw, co było widać w ostatnim meczu z Sanokiem. Chciałbym podziękować kolegom, bo nawet nie zdążyłem się pożegnać. Teraz będę walczył dla Podhala - dodaje. 

Reklama

Gruszka odbył już pierwszy trening z "Szarotkami". - Jestem pozytywnie zaskoczony, bo drużyna ma ogromny potencjał, choć są młodzi zawodnicy i brakuje im doświadczenia. Chłopaki mają papiery do gry - zakończył. 

Jak udało nam się ustalić, oferty z nowotarskiego klubu otrzymali także Rafał Dutka, Patryk Wajda i Krystian Dziubiński. Czy z nich skorzystają? To powinno się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych kilku dni. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy