Reklama

Reklama

39 kadrowiczów powołanych na konsultację przed turniejem EIHC w Toruniu

39 hokeistów jest na szerokiej liście zawodników powołanych na konsultację reprezentacji Polski przed turniejem Euro Ice Hockey Challenge w Toruniu, który rozegrany zostanie w dniach 6-8 lutego.

Selekcjoner kadry Jacek Płachta ogłosił szeroką listę, a na turniej zabierze 26 zawodników.

Kadra zbierze się 2 lutego w Sosnowcu i tego samego dnia pojedzie do Torunia.

Będzie tam trenować do 5 lutego, a w kolejnych dniach zmierzy się z Ukrainą, Węgrami i Kazachstanem.

Powołani zawodnicy:

Bramkarze:

1. Odrobny Przemysław - JKH GKS Jastrzębie

2. Radziszewski Rafał - Comarch Cracovia

3. Kosowski Kamil - GKS Tychy, A - SMS

4. Raszka Ondrej - MMKS Podhale Nowy Targ

5. Łuba Michael - HK Poprad/Słowacja

Obrońcy:

6. Dutka Rafał - Ciarko PBS Bank Sanok

Reklama

7. Dronia Paweł - Fischtown Pinguins/Niemcy, A - SMS

8. Pociecha Bartłomiej - GKS Tychy, A - SMS

9. Kotlorz Michał - GKS Tychy, A - SMS

10. Wajda Patryk - Comarch Cracovia, A - SMS

11. Rompkowski Mateusz - JKH GKS Jastrzębie, A - SMS

12. Kruczek Maciej - Comarch Cracovia

13. Wanacki Jakub - GKS Tychy, A - SMS

14. Noworyta Patryk - Comarch Cracovia, A - SMS

15. Bryk Mateusz - JKH GKS Jastrzębie

16. Górny Kamil - JKH GKS Jastrzębie

17. Kowalówka Adrian - Comarch Cracovia, A - SMS

18. Sulka Maciej - MMKS Podhale Nowy Targ

Napastnicy:

19. Kolusz Marcin - GKS Tychy

20. Zapała Krzysztof - Ciarko PBS Bank Sanok

21. Malasiński Tomasz - Swindon Wildcats/Wielka Brytania, A - SMS

22. Chmielewski Aron - HC Ocelarzi Trzyniec/Czechy

23. Laszkiewicz Leszek - JKH GKS Jastrzębie, A - SMS

24. Pasiut Grzegorz - Comarch Cracovia, A - SMS

25. Kowalówka Sebastian - Comarch Cracovia, A - SMS

26. Bagiński Adam - GKS Tychy, A - SMS

27. Dziubiński Krystian - MMKS Podhale Nowy Targ

28. Urbanowicz Maciej - JKH GKS Jastrzębie, A - SMS

29. Kalinowski Kamil - TH Unia Oświęcim

30. Guzik Kacper - GKS Tychy

31. Strzyżowski Marek - Ciarko PBS Bank Sanok, A - SMS

32. Galant Radosław - GKS Tychy, A - SMS

33. Bepierszcz Mateusz - TH Unia Oświęcim

34. Kogut Patryk - GKS Tychy, A - SMS

35. Wronka Patryk - MMKS Podhale Nowy Targ

36. Fraszko Bartosz - Comarch Cracovia, A - SMS

37. Kapica Damian - MMKS Podhale Nowy Targ

38. Gruszka Dariusz - MMKS Podhale Nowy Targ, A - SMS

39. Sawicki Radosław - Ciarko PBS Bank Sanok, A - SMS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje