Reklama

Reklama

Polacy dziękują i gratulują Łomży Vive Kielce za walkę w finale Ligi Mistrzów

Dopiero po rzutach karnych Łomża Vive Kielce uznała wyższość FC Barcelona w finale ligi mistrzów piłkarzy ręcznych. Ambitna postawa kielczan nie umknęła uwadze wielu znanym Polakom, którzy gratulowali i dziękowali za ten występ.

"Dzięki za fantastyczne emocje" - napisał w swoich mediach społecznościowych Zbigniew Boniek. Były prezes PZPN już wcześniej "żył" tym meczem i pisał między innymi "Co za emocje. Dogrywka".

FC Barcelona - Łomża Vive Kielce. 32-32 i 5-3 po rzutach karnych w finale Ligi Mistrzów

Z gratulacjami i życzeniami zwróciły się w stronę kieleckiego klubu Ministerstwo Sportu i Turystyki, a także oficjalny profil mistrzostw świata w piłce ręczne w 2023 roku. 

"Blisko... bardzo blisko! To był wspaniały weekend! Dzięki" napisał profil czempionatu, jaki odbędzie się w Polsce i Szwecji. "Dziękujemy za walkę do końca" przekazał profil polskiego ministerstwa.

Reklama

Czytaj także: Talant Dujszebajew po finale. "Przegrać po karnych bardzo boli"

"Dajesz Wolf! Vive!" - przeżywał mecz były siatkarz Jakub Bednaruk, który w trakcie spotkania dopytywał też o szczegóły "Jaka może być różnica budżetów Vive Kielce i Barcelony?".

Byli siatkarze wiedli prym w aktywności dotyczącej meczu piłkarzy ręcznych. Dowodem na to także słowa podziękowania od Marcina Możdżonka eks-reprezentanta Polski. "Ukłony Panowie gracze. Dziękujemy".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL