Reklama

Reklama

PGNiG Superliga Kobiet. Derby Dolnego Śląska przełożone

Z powodu wykrycia przypadków COVID-19 w zespole Zagłębia zaplanowany na czwartek mecz zespołu z Lubina z KPR Gminy Kobierzyce został przełożony. Nowy termin spotkania nie został jeszcze wyznaczony.

O przełożeniu derbów Dolnego Śląska poinformowała w specjalnym komunikacie nadzorująca rozgrywki Superliga. 

"Klub cały czas pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa" - można przeczytać w komunikacie.

Mecz Kobierzyc z Zagłębiem zapowiadał się bardzo atrakcyjnie, bo obie ekipy to w tej chwili ligowa czołówka. Pierwsza z drużyn jest liderem, a lubinianki zajmują trzecie miejsce.

Reklama

marw/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy