Reklama

Reklama

Pożegnanie z mistrzostwami. Polscy szczypiorniści grają z Hiszpanią

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej we wtorek zakończy swoje występy na ME 2022 meczem z Hiszpanią. Broniący tytułu przeciwnicy walczą o awans do półfinału węgiersko-słowackiego czempionatu, a "Biało-Czerwoni" o honorowe pożegnanie z zawodami.

Według komentatorów reprezentacja Polski wypadła w turnieju nieźle. Wygrali dwa mecze, ponieśli trzy porażki, a w niedzielę po dramatycznej końcówce zremisowali z Rosją 29:29.

ME 2022 w piłce ręcznej. Reprezentacja Polski żegna się z turniejem, Hiszpania walczy o awans

Hiszpanie odnieśli pięć zwycięstw, ale w niedzielę przegrali z Norwegami 23:27. Przed ostatnią kolejką zajmują trzecie miejsce w grupie II na ME 2022, mając tyle samo punktów co Norwegowie i Szwedzi. Wygrana z Polakami da obrońcom tytułu co najmniej drugą lokatę i awans do półfinału, ponieważ ekipy ze Skandynawii czeka bezpośrednie starcie.

Reklama

Początek meczu Polska - Hiszpania w Bratysławie o godz. 15.30.

af/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy