Reklama

Reklama

Polacy pewni awansu. "Skupiamy się na meczu z Niemcami"

W swoim drugim meczu podczas mistrzostw Europy w piłce ręcznej reprezentacja Polski pokonała Białoruś 29:20 i zapewniła sobie awans do kolejnej fazy turnieju. Jednym z bohaterów tego spotkania był Szymon Sićko, który w rozmowie z Interią powiedział, że już od niedzielnego wieczoru w kadrze wszyscy skupiają się na meczu z Niemcami, który zdecyduje o pierwszy miejscu w grupie D.

- Cieszymy się z wygranej, ale już od dzisiejszego wieczoru skupiamy się na meczu z Niemcami. To będzie kolejne ciężkie spotkanie - mówił tuż po spotkaniu w rozmowie z Interią Sićko.

Choć w meczu z Austrią przewaga na koniec spotkania była mniejsza, to mecz z Białorusią wcale nie był łatwiejszy, co zresztą potwierdził po spotkaniu Sićko. - Ciężko powiedzieć, jak te mecze porównać. Być może po prostu zagraliśmy dziś lepiej niż z Austrią, stąd udało się wygrać większą liczbą bramek. Dla nas najważniejsze jest zwycięstwo i to, że zapewniliśmy sobie już awans do kolejnej rundy.

Reklama

Czytaj także: Kapitalny mecz Polaków. Awans jest nasz! 

Niestety tuż przed spotkaniem z Białorusią Polacy dowiedzieli się, że w tym meczu nie będzie mógł wystąpić Patryk Walczak, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak mówił Sićko, znów do samego końca nie było wiadomo, co z wynikami testów, co niestety staje się w Bratysławie normą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy