Reklama

Reklama

Ciemne chmury nad reprezentacją Polski. Dziś szalenie ważny mecz

Wicemistrz świata Szwecja będzie kolejnym rywalem Polaków w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, których organizatorami są Słowacja i Węgry. Mecz 2. kolejki grupy II rundy zasadniczej w Bratysławie rozpocznie się o godz. 18.

Reprezentacja Polski jedyna z zerowym dorobkiem

"Biało-Czerwoni" na tym etapie turnieju zaczęli najgorzej jak mogli - od dotkliwej porażki z Norwegią 31:42 i zapewne będą chcieli wymazać złe wrażenie, jakie po tym spotkaniu pozostawili.

W zupełnie innych nastrojach do meczu przystąpi zespół "Trzech Koron", który w czwartek wygrał z Rosją 29:23 i z dwoma punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Prowadzi z czterema obrońca tytułu Hiszpania, która na początek rywalizacji w grupie II pokonała Niemcy 29:23. Polacy - jedyni z zerowym dorobkiem - zamykają klasyfikację.

Polska - Szwecja. Kiedy i o której mecz?

Mecz Polaków ze Szwedami w Bratysławie rozpocznie się o godz. 18.

Do półfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z obu grup tej fazy. Mecz o brązowy medal i finał - 30 stycznia w Budapeszcie.

Reklama

co/ cegl/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy