Reklama

Reklama

Zmarł mistrz olimpijski z Atlanty w piłce ręcznej Zlatan Saracević

W wieku 59 lat zmarł mistrz olimpijski z Atlanty w piłce ręcznej Zlatan Saracevic. Powodem śmierci był zawał serca – poinformowały chorwackie media.

Jeszcze w niedzielę prowadził zespół szczypiornistek Podravki Koprivnica w wygranym meczu na szczycie ekstraklasy z Lokomotivą Zagrzeb 32-29. Niedługo później pojawiała się wiadomość o tragedii... Lekarze ze szpitala w Koprivnicy przez 40 minut prowadzili reanimację.

Saracević był mistrzem igrzysk w Atlancie w barwach Chorwacji i brązowy medalistą olimpijskim z Seulu w składzie Jugosławii. Z tymi krajami - odpowiednio Jugosławią i Chorwacją - sięgnął także po złoto i srebro mistrzostw świata.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama