Reklama

Reklama

Zdenerwowany Tałant Dujszebajew: Co on wam zrobił?

W niedzielę piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce pokonali PPD Zagrzeb 29-25 w Lidze Mistrzów. Na pomeczowej konferencji prasowej trenera mistrzów Polski Tałanta Dujszebajewa zdenerwowało pytanie o Mateusza Kusa. - Co on wam zrobił, że wy go tak nie lubicie? - wypalił szkoleniowiec.

- Cokolwiek zrobi, to dla was zawsze będzie źle. On jeszcze nie przyszedł do Kielc, a wy zrobiliście już z niego czarną owcę. Nie widzicie, jak zrobi błąd Mariusz Jurkiewicz lub Krzysztof Lijewski, a Mateusza Kusa zawsze krytykujecie. To jest dla mnie bardzo negatywne. Nie wiem, jak nazwać taką mentalność. Bardzo mnie to boli, że wszyscy tylko narzekacie na Kusa. Ja jestem jego trenerem i będą go bronił tak, jak każdego mojego zawodnika. Jeszcze raz powiem to publicznie - nie możecie tak traktować człowieka - podkreślił wyraźnie zdenerwowany Dujszebajew.

- Miesiąc temu byłem najgorszym trenerem świata, a pięć miesięcy temu najlepszym. Tak nie może być. W sobotę Wisła Płock przegrała z Kadetten Schaffhausen (25-27 - przyp. red). Szanujcie to co robi tam Piotr Przybecki. Nie możemy krytykować go po pierwszej czy drugiej porażce. Dwa zwycięstwa i jest król, jednak porażka i najgorszy trener świata - zaznaczył trener Vive i reprezentacji Polski.

- Dziękuję bardzo. Nie chcę więcej odpowiadać na pytania - zakończył Dujszebajew i opuścił konferencję prasową.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Tałant Dujszebajew | Mateusz Kus | vive targi kielce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL