Wisła Płock - Sporting CP. Wynik meczu na żywo, relacja live

Wisła Płock przystępuje do swojego pierwszego meczu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Na początek przyjdzie im stanąć na przeciw portugalskiego Sportingu CP. Kibice mogą spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania. Wynik meczu Wisła Płock - Sporting CP na żywo, relacja live na stronie Interii.

Miha Zarabec
Miha Zarabec/ANDRZEJ IWAŃCZUK/NurPhoto via AFP/AFP

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Wisła Płock po latach dominacji odwiecznego rywala z Kielc w ubiegłym sezonie powróciła na królewski tron, zdobywając mistrzostwo Polski. Teraz "Nafciarze" liczą na sukces także na arenie europejskiej.

W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów Wisła Płock trafiła do grupy z Telekom Veszprem, Paris Saint-Germain, Fredericia HK, Fuechse Berlin, Sporting CP, Dinamo Bukareszt oraz RK Eurofarm Pelister. Jak widać, grupa może okazać się bardzo wyrównaną, obfitująca w wiele szlagierowych starć.

W swoim pierwszy meczu Wiślacy podejmują ekipę portugalskiego Sporting CP. Drużyna z Lizbony nie jest z pewnością najwygodniejszym przeciwnikiem, niemniej jednak nie należy również do ścisłej światowej czołówki. Na papierze klub ten powinien być rywalem do przejścia, niemniej jednak trzeba to będzie jeszcze potwierdzić na parkiecie.

Piłka ręczna: Wisła Płock - Sporting CP. Wynik meczu na żywo, relacja live

Mecz Wisła Płock - Sporting CP rozpocznie się w środę, 11 września o godzinie 20:45. Transmisja ze spotkania na antenie Eurosport 1 oraz online poprze platformę Polsat Box GO. Relacja "na żywo" na stronie Interii.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

11.09.2024
20:45
Zakończony
Francisco Costa
2' , 5' , 38' , 40' , 51' , 52'
Martim Costa
4' , 6' , 13' , 17' , 26' , 30' , 31' , 39' , 55' , 58'
Mamadou Gassama
5' , 18' , 22' , 44' , 57'
Natan Suarez
9' , 12' , 47'
Salvador Salvador
15' , 42' , 42'
Orri Thornkelsson
19' , 20' , 32'
Tomas Piroch
5' , 34'
Lovro Mihić
5' , 38' , 55'
Michał Daszek
8' , 15' , 16' , 50' , 54' , 58' , 60'
Zoltan Szita
10' , 41'
Gergo Fazekas
14' , 29' , 35' , 40' , 49' , 59'
Przemysław Krajewski
17' , 23' , 30' , 43'
Mitja Janc
26' , 27' , 56'
Harry Kane o strzeleniu dwóch goli w swoim 100. występie w reprezentacji. WIDEO /AP/© 2024 Associated Press