Reklama

Reklama

Turniej piłkarek ręcznych w Maladze - Polska - Tunezja 30-11

Polska wygrała z Tunezją 30-11 (15-6) w swoim ostatnim meczu turnieju piłkarek ręcznych w hiszpańskiej Maladze. Stawką spotkania było trzecie miejsce w imprezie.

Polska - Tunezja 30-11 (15-6)

Polska: Izabela Prudzienica, Małgorzata Gapska - Monika Stachowska 4, Iwona Niedźwiedź 1, Karolina Siódmiak 1, Marta Gęga 3, Agnieszka Kocela 3, Kinga Grzyb 3, Karolina Kudłacz 3, Klaudia Pielesz 1, Aleksandra Zych 1, Karolina Zalewska 3, Alina Wojtas 2, Patrycja Kulwińska 3, Katarzyna Janiszewska 2, Joanna Drabik.

Zwyciężczyniami turnieju zostały mistrzynie świata Brazylijki, które w ostatnim meczu pokonały Hiszpanki 24-20 (11-12).

We wcześniejszych pojedynkach w Maladze podopieczne trenera Kima Rasmussena przegrały z drużyną gospodarzy 17-23 oraz mistrzyniami świata Brazylijkami 22-33.

Reklama

Spotkanie z zespołem z Afryki było jednostronnym widowiskiem. Przewaga Polek przez cały mecz była wyraźna. Za najlepszą zawodniczkę w ekipie "Biało-czerwonych" uznano bramkarkę Małgorzatę Gapską.

Impreza XVIII Torneo Internacional de Espana była ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w dniach 7-21 grudnia na Węgrzech i w Chorwacji. Polki zagrają w grupie A w Gyoer z Węgierkami, Hiszpankami i Rosjankami. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje