Reklama

Reklama

Tomasz Rosiński przedłużył kontrakt z Vive Targi Kielce

O kolejne dwa lata, do końca czerwca 2016 roku, kontrakt z drużyną mistrzów Polski Vive Targami Kielce przedłużył rozgrywający Tomasz Rosiński, poinformował w czwartek klub piłki ręcznej.

O kolejne dwa lata, do końca czerwca 2016 roku, kontrakt z drużyną mistrzów Polski Vive Targami Kielce przedłużył rozgrywający Tomasz Rosiński, poinformował w czwartek  klub piłki ręcznej.

"Zarówno ja, jak i moja małżonka, doskonale czujemy się w Kielcach, cieszę się, że zostaję w drużynie. Mam nadzieję, że będę nadal częścią zespołu, który w przyszłości, będzie odnosił jeszcze większe sukcesy niż w zakończonym właśnie sezonie" - potwierdził tę informację Rosiński.

29-letni Rosiński jest zawodnikiem Vive Targów Kielce już od ośmiu lat. Obecna umowa wygasa z końcem przyszłego sezonu. Jak poinformował klub "zawodnik doszedł do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu do końca czerwca 2016 roku".

Reklama

Grający obecnie najczęściej na środku rozegrania szczypiornista jest wychowankiem MOSiR-u Zabrze. Przed przejściem do Vive w 2005 roku był zawodnikiem Śląska Wrocław. Jest wielokrotnym reprezentantem Polski.

W listopadzie 2012 doznał urazu nogi podczas meczu z Powenem Zabrze. W grudniu przeszedł operację. Po kilkumiesięcznej przerwie powrócił do gry.

W zakończonym właśnie sezonie Vive Targi Kielce po raz dziesiąty w historii wywalczyły zarówno mistrzostwo, jak i Puchar Polski. W ostatni weekend żółto-biało-niebiescy zajęli trzecie miejsce w turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama