Reklama

Reklama

Talant Dujszebajew ocenił losowanie grup el. ME 2018

Polacy trafili do grupy 2 z Białorusią, Serbią i Rumunią. Losowanie odbyło się w chorwackim Dubrowniku.

- To bardzo równa grupa. Serbia to silny rywal, a wielu graczy jest młodych. Mają też trenera, który wie, co robi. Białoruś to zespół, który co roku robi postępy. Niektóre drużyny nie mają do nich szacunku, a oni wyeliminowali silnych Islandczyków w ME - przypomina Dujszebajew.

- Rumunia to tradycyjna, historyczna reprezentacja, która teraz nie ma najlepszych czasów. Mają jednak dwóch zawodników na wysokim poziomie - dodał Dujszebajew.

Kadra obecnie skupia się na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Nie wiadomo, czy po turnieju niektórzy zawodnicy nie zakończą reprezentacyjnej kariery.

Reklama

Leszek Salva

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy