Reklama

Reklama

Tałant Dujszebajew: Macedonia ma jednego z najlepszych strzelców w historii

- Jestem bardzo zadowolony po tych kilku dniach zgrupowania. Zawodnicy są w dobrej formie, pracują na 110 procent - powiedział trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Tałant Dujszebajew. "Biało-czerwoni" przygotowują się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Rio de Janerio, który od 8 do 10 kwietnia odbędzie się w Gdańsku.

"Za nami dopiero sześć treningów, dlatego musimy być cierpliwi, po 60 będzie to wyglądało jeszcze lepiej" - dodał selekcjoner.

W Ergo Arenie rywalami Polaków będzie Macedonia, Tunezja i Chile. Dwa najlepsze zespoły zapewnią sobie udział w turnieju olimpijskim w Rio. Najgroźniejsza, przynajmniej na papierze, jest pierwsza z wymienionych drużyn.

- Macedonia to bardzo mocny zespół, który ma takiego zawodnika jak Kirył Lazarow - jednego z najlepszych strzelców w historii piłki ręcznej. W każdym turnieju zdobywa dużo bramek. Szacunek dla tego zawodnika i dla tego zespołu" - ocenił trener "Biało-czerwonych".

- Atmosfera w drużynie to bardzo ważny element, na który zwracam uwagę. Nie tylko na parkiecie, ale i poza nim powinniśmy być jedną, wielką rodziną - zakończył Dujszebajew.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy