Reklama

Reklama

Szmal w kadrze Reszty Świata na mecz towarzyski z Egiptem

Bramkarz reprezentacji Polski i Vive Targów Kielce Sławomir Szmal został powołany do kadry Reszty Świata na czerwcowy mecz towarzyski z Egiptem w piłce ręcznej. Asystentem chorwackiego trenera Slavko Goluzy będzie prowadzący Orlen Wisłę Płock Manolo Cadenas.

Informację o składzie na spotkanie w Kairze zamieściły chorwackie media. Oprócz Szmala, z kieleckiego zespołu mają zagrać Chorwat Manuel Strlek i Hiszpan Julen Aginagalde. Powołani zostali też m.in. Macedończyk Kiril Lazarov i Francuz Nikola Karabatić.

Reprezentację Reszty Świata poprowadzi Chorwat Goluza, a jego asystentem będzie Hiszpan Cadenas, który od roku jest trenerem płockiej drużyny.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy