Reklama

Reklama

Szczypiorniści chcą wygrać turniej w "Spodku"

- Czeka nas najtrudniejszy okres przygotowań. Po świętach turniej w Katowicach, na który zapraszam, a później wyjazd do Hiszpanii, a stamtąd do Kataru - powiedział bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej Sławomir Szmal.

Polscy szczypiorniści przygotowują się do mistrzostw świata w piłce ręcznej, które odbędą się w Katarze od 15 stycznia do 1 lutego. Tuż po Świętach Bożego Narodzenia reprezentanci wezmą udział w towarzyskim turnieju Christmas Cup, w katowickim "Spodku".

- Na podstawie tego turnieju zrobimy sondaż, po którym ustalimy ceny biletów na mistrzostwa Europy w Polsce - zapowiada wiceprezes ZPRP Marcin Herra.

- Czeka nas kawał ciężkiej pracy. Tuż po świętach zagramy w Katowicach. Później czeka nas wyjazd do Hiszpanii i Kataru. Czeka nas najtrudniejszy okres przed MŚ - powiedział bramkarz reprezentacji Polski, Sławomir Szmal.

Reklama

Polacy w dniach 28-30 grudnia zmierzą się ze Słowacją, Czechami i Węgrami.

- Wynik nie jest najważniejszy, ale cały czas powtarzamy zawodnikom, że w Polsce meczów się nie przegrywa - powiedział asystent selekcjonera Michael Bieglera - Jacek Będzikowski.

- Uwielbiamy grać przed własną publicznością i to dla niej zamierzamy wygrać ten turniej - zapowiada Sławomir Szmal.

Wszystkie mecze "Orłów" z Christmas Cup pokaże Polsat Sport.

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Szmal | reprezentacja szczypiornistów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje