Reklama

Reklama

Superliga mężczyzn: PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 36-21

Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce wygrali drugi mecz w sezonie PGNiG Superligi. Po zwycięstwie 36-20 z MKS-em Kalisz, w sobotę w drugiej serii spotkań ligowych pokonali u siebie 36-21 (13-14) MMTS Kwidzyn.

W drugiej połowie kielczanie zdeklasowali rywala, wygrywając tę część spotkania 23-7. Najwięcej bramek dla Vive zdobyli Julen Aginagalde i Blaz Janc - po 6.

PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 36-21 (13-14)

Najwięcej bramek: dla Vive - Julen Aginagalde i Blaz Janc po 6, Marko Mamić, Krzysztof Lijewski, Alex Dujshebaev, Mariusz Jurkiewicz i Manuel Strlek po 3, dla MMTS - Adrian Nogowski 5, Paweł Geda i Michał Potoczny po 3.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy