Reklama

Reklama

Scandinavian Open: Norwegia - Polska 24:23

Polska przegrała z gospodarzem imprezy Norwegią 23:24 (12:13) w drugim dniu turnieju piłkarzy ręcznych Scandinavian Open, który odbywa się w Larviku. We wcześniejszym środowym meczu Szwecja pokonała Rumunię 35:29.

Reprezentacja biało-czerwonych złożona jest z zawodników występujących w krajowych klubach, ale bez piłkarzy Vive Targów Kielce, którzy w niedzielę zajęli trzecie miejsce w Lidze Mistrzów.

Reklama

Po wyrównanej pierwszej połowie, na początku drugiej Norwegowie odskoczyli Polakom na trzy bramki i taką przewagę utrzymywali niemal do ostatniego gwizdka. W końcówce ambitnie grającej drużynie gości udało się doprowadzić do wyrównania 23:23. Jednak ostatnie trafienie zaliczyli gospodarze, dzięki czemu odnieśli pierwsze zwycięstwo w turnieju.

We wtorek na inaugurację Polacy, prowadzeni przez niemieckiego selekcjonera Michaela Bieglera, przegrali ze Szwedami 27:29. W czwartek na zakończenie rywalizacji zagrają z Rumunami.

Norwegia - Polska 24:23 (13:12)

Polska: Piotr Wyszomirski, Adam Morawski - Przemysław Krajewski 5, Piotr Chrapkowski 3, Michał Szyba 3, Piotr Masłowski 2, Marek Daćko 2, Kamil Syprzak 2, Damian Kostrzewa 2, Damian Krzysztofik 1,  Michał Daszek 1, Antoni Łangowski 1, Michał Bartczak 1, Maciej Pilitowski, Jakub Łucak, Rafał Przybylski.  


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje