Reklama

Reklama

Reprezentacja szczypiornistek - Kim Rasmussen powołał kadrę na turniej we Francji

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet - Kim Rasmussen powołał kadrę na turniej we Francji, na którym zmierzymy się nie tylko z gospodyniami, ale też z Norwegią i Danią.

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet - Kim Rasmussen powołał kadrę na turniej we Francji, na którym zmierzymy się nie tylko z gospodyniami, ale też z Norwegią i Danią.

Reprezentacja rozpocznie zgrupowanie 15 marca w Pruszkowie, a turniej we Francji rozegra w dniach 19-22 marca w Dijon i Besancon.

Oto powołane kadrowiczki:

1. Kulwińska Patrycja - GTPR Gdynia

2. Niedźwiedź Iwona - GTPR Gdynia

3. Janiszewska Katarzyna - GTPR Gdynia

4. Zych Aleksandra - GTPR Gdynia

5. Łabuda Aneta - GTPR Gdynia

6. Stachowska Monika - SPR Pogoń Szczecin

7. Cebula Agata - SPR Pogoń Szczecin

8. Stasiak Małgorzata - SPR Pogoń Szczecin

9. Drabik Joanna - MKS Lublin

10. Gęga Marta - MKS Lublin

Reklama

11. Maliczkiewicz Monika - MKS Zagłębie Lubin

12. Jochymek Agnieszka - MKS Zagłębie Lubin

13. Grzyb Kinga - EKS Start Elbląg

14. Kołodziejska Katarzyna - EKS Start Elbląg

15. Gadzina Joanna - MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz

16. Prudzienica Izabela - Piłka Ręczna Koszalin S.A.

17. Kudłacz Karolina - HC Lipsk (Niemcy)

18. Wysokińska Anna - SG BBM Bietigheim (Niemcy)

19. Wojtas Alina - Larvik HK (Norwegia)

20. Andrzejewska Ewa - Levanger HK (Norwegia)

21. Byzdra Kinga - ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)

22. Zalewska Karolina - Issy Paris Handball (Francja)

Zawodniczki przyjeżdżające na specjalistyczną konsultację bramkarek w dniach 15-18.03.2015:

Kordowiecka Weronika - GTPR Gdynia

Sielicka Ewa - EKS Start Elbląg

Chojnacka Patrycja - MKS Zagłębie Lubin

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

Cekała Katarzyna - EKS Start Elbląg

Matuszczyk Sylwia - Piłka Ręczna Koszalin S.A.

Pielesz Klaudia - SG BBM Bietigheim (Niemcy)

Mikszto Patrycja - SV Union Halle - Neustadt  

Kadra szkoleniowa:

Rasmussen Kim - trener główny

Parecki Antoni - trener asystent

Nabożna Iwona - trenerka asystentka

Rydz Paweł - trener asystent

Hanslik Mateusz - lekarz

Wowra Grzegorz - fizjoterapeuta

Demko Krzysztof - fizjoterapeuta

Adamska Paulina - statystyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL