Reklama

Reklama

Puchar EHF piłkarzy ręcznych. Azoty Puławy i Gwardia Opole poznały rywali

Azoty Puławy spotkają się z duńskim TTH Holstebro, zaś Gwardia Opole ze słoweńskim RD Koper 2013 w trzeciej rundzie Pucharu EHF piłkarzy ręcznych. Losowanie odbyło się we wtorek w Wiedniu.

Spotkania rozegrane zostaną w terminach 18/19 listopada i 25/26 listopada. Gospodarzami pierwszych meczów będą polskie drużyny.

W poprzedniej rundzie Gwardia wyeliminowała Benfikę Lizbona (24:28 i 26:21), zaś Azoty rozpoczynają pucharową rywalizację w sezonie 2017/2018. Stawką pojedynków w trzeciej rundzie jest awans do fazy grupowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy