Reklama

Reklama

​Puchar EHF piłkarek ręcznych: Start Elbląg - Byasen 29:34

Piłkarki ręczne KRAM Startu Elbląg przegrały w sobotę na wyjeździe z norweskim Byasen Handball Ellite Trondheim 29-34 (14-15) w pierwszym meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF. Rewanż w niedzielę o godz. 18.00, także w Norwegii.

Piłkarki ręczne KRAM Startu Elbląg przegrały w sobotę na wyjeździe z norweskim Byasen Handball Ellite Trondheim 29-34 (14-15)  w pierwszym meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF. Rewanż w niedzielę o godz. 18.00, także w Norwegii.

KRAM Start Elbląg - Byasen Handball Elite 29-34 (14-15)

Najwięcej bramek: dla Startu - Sylwia Lisewska 8, Patrycja Świerzewska 4, Aleksandra Kwiecińska 3, dla Byasen - Aardahl 6, Uthus 6, Hogdahl 4.

Elbląskie szczypiornistki oba mecze rozegrają w Norwegii ze względów ekonomicznych. W sobotę wystąpiły w roli gospodyń, a w niedzielę zagrają jako goście. Po pierwszym meczu bliżej awansu do kolejnej rundy są zawodniczki norweskiego zespołu, które w sobotę wygrały pięcioma bramkami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama